Корзина
348 отзывов
+380678923936
Контакты
Интернет-магазин " Нужные-покупочки"
+380678923936
Людмила
УкраинаОдесская областьОдесса

Часто задаваемые вопросы

 • Есть ли гарантия на товары?

  В цены на товары, которые у нас на сайте, не входит: сервисное, гарантийное обслуживание и доставка. Это цена только товара, мы продаём по ценам заводов-производителей. Если же Вам необходимо сервисное обслуживание, то цена будет выше.


  Уважаемые покупатели, мы предоставляем гарантию на проверку товара в течении 2-х дней.Мы всегда пойдем Вам на встречу, по вопросам обмена брака и других нюансов, если Вы обратитесь к нам в течении 2-х дней.Удачных покупок!

 • Могу ли я его вернуть в течении 14 дней?

  В связи с тем что многие потребители вспоминают при приобретении товара о праве возврата не понравившегося (не подошедшего) товара в течении 14 дней с момента покупки – хотелось бы расставить в этом вопросе «все точки над i».
  Исходя из закона «О защите прав потребителя» покупатель может вернуть товар надлежащего качества (то есть полностью работоспособный) и не бывший в употреблении, в его первоначальном (товарном виде) и в полной комплектности в течении 14 дней с момента покупки, не считая день покупки. То есть если товар - хотя бы один раз использовался или не имеет первоначального вида – он не подпадает под возврат в 14 дней.

  Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни Непродовольчі товари: фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір корсетні товари парфюмерно-косметичні вироби пір'яно-пухові вироби дитячі іграшки м'які дитячі іграшки гумові надувні зубні щітки мундштуки апарати для гоління помазки для гоління розчіски, гребенці та щітки масажні сурдини (для духових музичних інструментів) скрипічні підборіддя рукавички тканини тюлегардинні і мереживні полотна килимові вироби метражні білизна натільна білизна постільна панчішно-шкарпеткові вироби товари в аерозольній упаковці друковані видання лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником) аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом вироби з натурального та штучного волосся (перуки) товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо) інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння ( Перелік із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1317 (1317-2003-п ) від 20.08.2003, N 1642 ( 1642-2004-п ) від 13.12.2004, N 1173 ( 1173-2005-п ) від 07.12.2005 )Міністр Кабінету Міністрів України І.ДОЦЕНКО